Sídlo spoločnosti

Alejová 2, 040 11 Košice, Slovensko

Tel.:

+421 948 049 146

Email :

info@bubbuhouse.com

Image
otázky
Image

Často kladené otázky

Mobilný luxusný dom je obytná stavba, ktorá kombinuje prvky luxusu a pohodlia s pohyblivosťou. Tieto domy sú zvyčajne navrhnuté a postavené s cieľom byť prenosné a umožňujú ich majiteľom cestovať a presúvať sa podľa potreby. Sú to moderné a dobre vybavené konštrukcie, ktoré poskytujú komfortné bývanie.
pomerne často dostávame od Vás otázku či je potrebné stavebné povolenie na mobilný dom. Poväčšine Vám stačí len ohlásiť stavbu bez stavebného povolenia, no záleží to od daného miesta a príslušného Úradu. Preto odporúčame sa poradiť práve s Vašim miestnym Stavebným úradom.
Mobilný dom typu Ekomax 2 a Ekomax 3 sú plne zariadené a pripravené na užívanie.
Mobilné domy majú široké využitie. Je možné ho používať ako chatu na záhrade, kanceláriu, štandardné bývanie ale aj ako investíciu prenájmu dovolenkového domu.
Cena závisí od viacerých faktorov. Jeden z faktorov je vnútorné a vonkajšie vybavenie alebo radšej uprednostníte holodom ktorý si zariadite podľa seba. V našej ponuke nájdete aj bezstarostný (all inclusív) dom EkoMax 3 ktorý je kompletne zariadený vrátane terasy, dovozu. osadenia, montáže a v cene je aj prenájom pozemku na 1 rok v Chorvátskom letovisku. Viac informácií